Aday profili ile kayıt olmak ve etkinliklere başvurmak ücretsizdir.
Türkiye’nin her köşesinden, her üniversite, akademik düzey, bölüm ve sınıftan öğrenci ve aynı zamanda yeni mezunların katılımına açıktır.
Her şirket ile yine kendilerinin tayin etmiş olduğu süreler dahilinde görüşebilirsiniz.
Career Digital haftası dahilinde aynı firma ile iki görüşme olmak üzere toplamda dört görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, görüşmenizi kaçırdığınız takdirde tekrar aynı tarih ve saate randevu alamazsınız.
Sohbet odaları, söz konusu odada görüşmeleri gerçekleştirecek şirket çalışanının müsaitlik durumuna göre sürekli ya da kendisinin tayin ettiği zamanlarda açık olabilir.
Gerekli değildir. CV oluşturmak, şirketlerin size erişmesinin ilk basamağıdır. Profilinizi oluşturup bir yetkiliden randevu aldıktan hemen sonra şirketlerin inceleyebilmesi için görünür olacaklardır. Şirketler öncelikli olarak özgeçmişleri inceleyeceklerdir ve katılımcıları etkinlik tarihinden önce sohbet odaları ya da video konferanslarına davet edeceklerdir. Bizim tarafımızdan önerilen; şansınızı arttırmak için CV oluşturmanızdır.
Bu, tamamen şirketlere bağlıdır. Bazı şirketler bu sistemi gelecekte yapılacak olan fiziki görüşmelerinden önce görüntüleme için kullanırken; diğer şirketler sohbet, video görüşmeleri ve diğer etkileşimler için kullanabilir.
Bir kamera ve video görüşmesine katılabilecek uygun sisteme ihtiyacınız vardır.
Evet, önceden tayin edilen tarih ve saatlere dayanarak oluşmuş olan bir liste vardır.
Birden fazla uzman, gereksinimlerine göre görüşmeler gerçekleştirmektedirler.
Adaylar ve şirket çalışanları karşılıklı olarak geri bildirimde bulunabilir; bunun sonucunda ortaya çıkan raporlar ve analizler doğrultusunda uygun görülen adaylarla bağlantıya geçilebilir.
Önerilen sistemlerden birini kullandığınıza emin olunuz.